Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lubań pobicie niepełnosprawnego , policja puszcza sprawców wolnych , a swiadka straszy się

 
Lubań pobicie niepełnosprawnego , policja puszcza sprawców wolnych , a swiadka chca dmuchac na alkomacie niezłe jaja koniec Listopada 2018 Policja Lubań Boji się zatrzymać sprawców napadu pobicia , a zastrasza pokrzywdzonych i rodziny Filmy Dowodowe Skandal chodzi tu o jednostkę KPP Lubań , województwo Dolnośląskie Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu ul. W. Sikorskiego 4 59-800 Lubań Skandal na całą Polskę przysięgali bronić chronić a mamy dowody uchybień Policjantów dlatego wydział Kontroli KGP powinien zrobić tam porządek Filmy przekaże też mediom bowiem tuszuje się uchybienia Policjantów w Lubań . Powiem tak Interwencja nr 1 około miesiac temu, najście na mieszkanie , sprawcy pobili niepełnosprawnego człowieka , w wyniku pobicia miał dziurę w Głowie , Matka pobitego starowinka lat 73 widząc pobicie syna , niepełnosprawnego , któremu się krew leje z głowy , Starowinka dzwoni po starszego syna Pana Daniela Z , Daniel był na piwie , Daniel wypił jedno piwo przybiegł do domu wezwał na pomoc policje , przyjechało dwóch młodych policjantów , ( jak się okazuje znajomi sprawców ) nie zatrzymano sprawców pobicia , a Daniela chciano sprawdzać na alkomacie !!!!. Tacy policjanci powinni wylecieć z szeregów policji na zbity Pys……. To było pobicie osoby niepełnosprawnej proszę oto film dowodowy

 


Krzysztof Dymkowski Łowca Pedofilów
 
Data pliku video: 2018-12-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubański

Powiat lubański – powiat w województwie dolnośląskim z siedzibą w Lubaniu. Należą do niego gminy miejskie: Lubań, Świeradów-Zdrój, Leśna, Olszyna, Lubań, Platerówka, Siekierczyn oraz miasta Lubań, Świeradów-Zdrój, Leśna, Olszyna.

Do najbardziej znanych zabytków powiatu bez wątpienia należy Zamek Czocha, który kusi turystów z całego kraju i zapewnia szereg atrakcji. Jego niesamowita architektura i przepiękna okolica sprawiły, że nakręcono tam sporo filmów, a także teledysków. Dodatkowo w powiecie można udać się na wycieczkę szlakiem wygasłych wulkanów, co jest nietypową, ale bardzo interesującą formą spędzania czasu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola